Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Środki myjące i dezynfekujące oferowane przez Techlandlab

Dezynfekcja jest jedną z pięciu kategorii produktów dostępnych w sklepie internetowym Techlandlab. Zamieszczone przez nas preparaty do dezynfekcji oferowane są w szerokim przedziale wagowym, posiadają dokładny opis zastosowania oraz spełniają wszystkie wymogi środowiskowe.

Oferowane przez nas środki do dezynfekcji sprawdzą się świetnie jako preparaty do wybielania oraz odplamiania, przy produkcji barwników organicznych, oczyszczania kości z resztek tkanek miękkich oraz dezynfekcji ogólnej. Dostępne na stronie internetowej produkty sprzedawane są pod postacią płynu, proszku oraz formie stałej.

Techlandlab Chloramin T: środek dezynfekujący o szerokim zastosowaniu

Jednym z najbardziej popularnych preparatów do dezynfekcji ogólnej oferowanym przez Techlandlab jest Chloramin T – uniwersalny środek dezynfekujący w postaci proszku. Produkt ten sprawdzi się idealnie jako:

  • Środek do dezynfekcji powierzchni i przedmiotów w służbie zdrowia, higienie komunalnej i higienie weterynaryjnej;
  • Dezynfekcji uniwersalnej;
  • Dezynfekcji w środowisku z możliwym występowaniem prątków.

Dezynfekcja chemiczna tego preparatu charakteryzuje się szerokim spektrum działania: grzybobójczym, sporobójczym, prątkobójczym, wirusobójczym oraz bakteriobójczym. Dzięki temu, że produkt sprzedawany jest pod postacią proszku, środek jest także łatwy do przygotowania i użycia.

Nadtlenek wodoru: płyn do dezynfekcji

Oferowany przez nas Nadtlenek wodoru R-R 35% to silny środek utleniający, stosowany głównie w przemyśle chemicznym. Produkt wyróżnia się szerokim zastosowaniem: wykorzystywany jest przy produkcji barwników organicznych, ale także podczas produkcji wybuchowych nadtlenków TCAP, HMTD i TetraAP. Środek sprawdzi się bardzo dobrze także jako płyn do dezynfekcji powierzchni, środek do czyszczenia kości z resztek tkanek miękkich oraz jako półprodukt do otrzymania wody utlenionej. Oferowany przez nas Nadtlenek wodoru R-R 35% sprzedawany jest pod postacią płynu, w wysokiej jakości butelkach HDPE z pierścieniem gwarancyjnym.

Nadwęglan sodu i orzechy piorące: idealne środki do domowych zastosowań

Dostępny w naszym sklepie nadwęglan sodu to przede wszystkim środek wybielający. Produkt umożliwia sporządzenie domowego proszku do prania oraz sprawdzi się idealnie także jako odplamiacz. Produkt wykazuje także silne działanie dezynfekujące, przez co nadaje się także do czyszczenia muszli klozetowych, lodówek, kominków, dywanów, kanap i więcej. Produkt skutecznie usuwa również pleśń, nie ulega bioakumulacji oraz łatwo rozpuszcza się w wodzie.

Równie atrakcyjnym środkiem piorącym do zastosowań domowych są oferowane przez Techlandlab orzechy piorące. Produkt sprawdzi się idealnie zarówno podczas prania ręcznego, jak i prania w pralce oraz jako uniwersalny środek czyszczący. Wysoka skuteczność czyszcząca orzechów uzyskana może być dzięki saponinie – substancji znajdującej się w łupinach indyjskich i nepalskich drzew o nazwie „Sapindus Mukorossi”. Orzechy sprawdzą się także jako preparat do roślin. Saponina zawarta w produkcie to dobry sposób na mszyce. Produkt sprzedawany jest w jednokilogramowych workach oraz aktywuje się po kontakcie z wodą, tworząc gęstą pianę, za pomocą której można prać i czyścić.

16.90 45.00 
12.50 19.90 
10.90 49.00