Wyświetlanie 1–20 z 31 wyników

Surowce mineralne chemiczne oferowane przez Techlandlab

Minerały i surowce chemiczne sprzedawane przez sklep internetowy Techlandlab stanowią największą część dostępnej na platformie oferty. Oferowane produkty sprzedawane są pod każdą możliwą postacią: płynu, proszku, stałej oraz posegregowane mogą zostać według ceny, popularności oraz średniej oceny.

Surowce sprzedawane przez Techlandlab charakteryzują się szerokim wachlarzem zastosowań: od produktów przeznaczonych do dezynfekcji urządzeń sanitarnych, uzdatniania wody, po półprodukty przeznaczone do produkcji innych substancji i wyrobów. Wszystkie oferowane przez Techlandlab surowce chemiczne w Polsce są w pełni certyfikowane, bezpieczne, posiadają wymagane oznaczenia oraz spełniają wszystkie wymogi środowiskowe.

Techlandlab to także surowce kosmetyczne i hurtownia produktów przeznaczonych na rynek kosmetyczny. Oferowane przez produkty posłużyć mogą jako dodatki do kąpieli, do usuwania toksyn z organizmu, wspomagania leczenia oraz w walce z trądzikiem i zmianami skórnymi.

Surowce mineralne chemiczne dostępne pod postacią proszku

Największa ilość produktów oferowanych przez Techlandlab dostępne jest pod postacią proszku. Taka forma produktów sprawdza się najlepiej pod względem łatwości przechowywania i wykorzystania. Odmierzanie, przygotowanie i użycie otrzymanych roztworów jest bardzo proste. Co więcej, każdy produkt posiada dokładny opis sposobu użycia i jeżeli jest to wymagane – środków ostrożności. Produkty sprzedawane pod postacią proszku dostarczane są w pojemnikach z tworzywa sztucznego oraz odmierzane w gramach lub kilogramach.

Surowce chemiczne sprzedawane pod postacią płynu

Ważną częścią naszej oferty są także produkty sprzedawane pod postacią płynu. W zależności od produktu i jego zastosowania może to być woda destylowana przeznaczona do podstawowych zastosowań, lub nawet chlorek magnezu sześciowodny E511 przeznaczony do tworzenia np. oliwy magnezowej. Produkty pod postacią płynu sprzedawane są w opakowaniach z tworzywa sztucznego oraz odmierzane w mililitrach lub litrach. Każdy dostępny surowiec posiada odpowiednią etykietę, informującą użytkownika o właściwościach, zastosowaniu oraz jeżeli jest to wymagane, środkach ostrożności.

Surowce kosmetyczne i chemiczne dostępne pod postacią stałą

Ostatnim typem produktów oferowanych w kategorii minerały i surowce kosmetyczne są artykuły sprzedawane pod postacią stałą. W tym przypadku mają one zastosowanie głównie kosmetyczne oraz czyszczące. Produkty sprawdzą się najlepiej do zastosowań domowych, szczególnie gdy użytkownik posiada uczulenie na zwyczajne detergenty.

W przypadku produktów chemicznych, stałych, ich zastosowanie może się znacząco różnić, w zależności od wybranego surowca. Środki tego typu mogą mieć zastosowanie w hutnictwie, do produkcji azotniaku, acetylenu, a nawet petard domowej roboty. Produkty tej kategorii sprzedawane są w plastikowych opakowaniach oraz odmierzane w gramach lub kilogramach.

Biorąc pod uwagę dużą ilość produktów dostępnych w kategorii surowce chemiczne i kosmetyczne, gorąco zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą promocyjną, gdzie odnaleźć będą mogli państwo najnowsze promocje i przeceny wyrobów oferowanych przez Techlandlab.