Wyświetlanie jednego wyniku

Kosmetyki do mycia twarzy i ciała

Jeśli chodzi o kosmetyki do mycia twarzy i ciała, to kiedyś było tylko mydło. Dzisiaj masz naprawdę ogromny wybór! Oczywiście, mydła ciągle są w użytku, a nawet można powiedzieć, że wracają do łask – znajdziesz je również w naszej ofercie. A co oprócz tego?

  • żele pod prysznic
  • pianki do mycia twarzy
  • specjalistyczne produkty do higieny intymnej

Kosmetyki do mycia twarzy

W naszej ofercie są to lekkie i delikatne pianki na bazie hydrolatów (z róży damasceńskiej i kwiatów gorzkiej pomarańczy), dzięki którym bez problemu pozbędziesz się makijażu. Ale dobry produkt do mycia twarzy przyda ci się zawsze, nawet jeśli się na co dzień nie malujesz. Na skórze twojej twarzy w ciągu dnia tak czy siak gromadzą się najróżniejsze zanieczyszczenia.

Pamiętaj, że porządne oczyszczenie cery jest kluczem do tego, by była ona piękna, zdrowa i długo zachowała młodość. A jak najlepiej umyć twarz? Dwa razy, szczególnie jeśli używasz kosmetyków kolorowych – podkładu, pudru, cieni czy tuszu do rzęs. Serio! Pierwsze mycie tak naprawdę jest demakijażem. Dopiero drugie mycie oczyszcza powierzchnię skóry, pomaga odblokować pory i przygotowuje cerę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych.

Kosmetyki do mycia ciała

Niektóre kosmetyki z naszej oferty, takie jak żel owsiany, są na tyle delikatne, że nadają się do mycia zarówno ciała, jak i twarzy. Inne są przeznaczone do zadań specjalnych. 🙂 Rozpieszczają cudownym, słodkim aromatem (tak jak żel z serii MASŁO KAKAOWE + MOCZNIK) albo dodają energii na owocowo (żel z ananasem i opuncją)!

Kosmetyki do higieny intymnej

Niektóre kobiety lubią używać oddzielnego, wyjątkowo delikatnego produktu do higieny okolic intymnych. Są to części ciała wymagające specjalnego traktowania i składników pielęgnacyjnych, takich jak kwas mlekowy czy pantenol. Znajdziesz je w lawendowo-ziołowym żelu do higieny intymnej z naszej oferty.