Olejki eteryczne są już w ofercie Techlandlab!

Jedną z nowych kategorii w sklepie Techlandlab są olejki eteryczne. Chociaż w naszej ofercie to nowość, olejki są znane od tysiącleci.

Olejki były znane prawdopodobnie już od 3000 roku p.n.e. w Egipcie, Indiach i Mezopotamii. Pewnie wtedy o tym nie wiedziano, ale zawierają kilkadziesiąt różnych związków chemicznych, takich jak alkohole, estry, aldehydy, terpeny czy ketony. Ludzie od zawsze cenili je za zapach i właściwości lecznicze. I to na tyle, że powstała nawet cała dziedzina zajmująca się ich zastosowaniem terapeutycznym i leczniczym, czyli aromaterapia.

Dlaczego warto kupić olejek eteryczny w sklepie Techlandlab?

W sklepie Techlandlab znajdziesz 100% naturalne, nierozcieńczone i czyste olejki eteryczne. Są one pozyskiwane w wyniku destylacji parą wodną części roślin i kwiatów. Nie dostaniesz od nas pełnego chemii i syntetycznych dodatków produktu, jakich jest pełno na rynku. Dlaczego?

Bo oferujemy ci wyroby niewielkich producentów (polskich i zagranicznych), którzy specjalizują się w pozyskiwaniu olejków eterycznych i używają surowców najwyższej jakości. Zgodnie z informacją, którą uzyskaliśmy od dystrybutora, proces produkcji wymaga dużego nakładu pracy.

W ciemnej buteleczce, która trafi w twoje ręce, dostaniesz olejek świetnej jakości, bez dodatków zapachowych i innych “gratisów” (zupełnie niepotrzebnych).

Jak używać olejków eterycznych?

Najprościej? Dodaj po prostu kilka kropel do kąpieli czy kominka do aromaterapii i rozkoszuj się cudownym zapachem. Olejków możesz również użyć po rozcieńczeniu z innymi olejkami. Masz tutaj duże pole do popisu! Możesz tworzyć własne mieszanki (takie jak np. olejek złodziei) albo naturalne kosmetyki.

Olejek Złodziei – proste składniki, niezwykłe działanie
Olejek Złodziei – proste składniki, niezwykłe działanie
Perfumy DIY: Trochę teorii i proste przepisy
A może chcesz przygotować samodzielnie perfumy?
Nie znaleziono produktów, których szukasz.