Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Kosmetyki do włosów – szampony, maski, olejki

Kosmetyki do włosów to duży dział w ofercie sklepu Techlandlab. Wśród wielu fantastycznych, 100% naturalnych produktów znajdziesz:

  • tradycyjne szampony bez SLS-ów,
  • szampon w kostce,
  • maski,
  • olejki do włosów i nie tylko,
  • serum do rzęs i brwi.

Kosmetyki do włosów – ważny element codziennej pielęgnacji

Dlaczego warto uważnie przyjrzeć się swoim produktom do pielęgnacji włosów? Ponieważ tak naprawdę szampon, maska czy olejek to kosmetyk codzienny. Warto więc wybrać produkt naturalny, który nie zrobi krzywdy ani twoim włosom, ani środowisku. 🙂

Szampony

Szamponu używasz prawdopodobnie najczęściej, dlatego w istotny sposób wpływa on na kondycję i wygląd twojej fryzury.

Dlatego w naszej ofercie znajdziesz tylko starannie wyselekcjonowane, naturalne produkty. Są to kosmetyki do każdego rodzaju włosów – zarówno normalnych, jak i z problemami, takimi jak łupież, nadmierne przetłuszczanie się czy suchość.

Jeśli masz ochotę na powrót do korzeni, wypróbuj szampon twardy, który wygląda jak kostka mydła. Szampon w kostce to ciekawa alternatywa dla tradycyjnych, zabutelkowanych produktów.

Maski do włosów

Maski do włosów to kosmetyki do włosów o bogatych recepturach, pełne naturalnych olejków i innych składników odżywczych. Zamknięcie ich w wygodnej formie butelki z pompką sprawia, że używa się ich łatwo i przyjemnie – z pewnością będziesz po nie sięgać z czystą przyjemnością!

Maski można używać jak odżywki, czyli po myciu włosów, albo jak olejku – na kilka godzin przed.

Olejki do włosów

Niektóre olejki są przeznaczone specjalnie do włosów i mają na celu ich regenerację (olejek monoi), wspomaganie wzrostu (olejek laurowy) albo szeroko pojętą pielęgnację (ziołowy olejek ze skrzypem, pokrzywą i łopianem). Inne, takie jak macerat z lawendy albo skrzypu wspomagają również skórę czy paznokcie.

Serum do rzęs i brwi

To z kolei kosmetyk przeznaczony specjalnie do brwi i rzęs. Serum bogate w olejki i zamknięte w tubkę z wygodnym aplikatorem jest przeznaczone do codziennego użytku.