Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Mydła – od zawsze z tobą!

Od dawna mydła to po prostu standardowe wyposażenie każdej łazienki. I to od starożytności! Podobno używano ich już w Babilonie około roku 2800 p.n.e. (Tylko… czy istniały wtedy łazienki??) 😉

Mydła w kostce czy w płynie? Co jest lepsze?

Wydawać by się mogło, że mydła w kostce zostały już całkowicie wyparte przez gęstą, pachnącą ciecz, która wypływa z dozownika albo przez wszelkiej maści żele pod prysznic… Mydło w kostce zyskało sobie opinię środka myjącego najgorszego sortu, który podrażnia i wysusza skórę. Czy słusznie?

Okazuje się, że nie! Bo więcej krzywdy możesz zrobić sobie pięknie pachnącym, ale pełnym konserwantów i „ekstra” dodatków żelem pod prysznic niż mydłem w kostce dobrej jakości.

Jaką jeszcze niewątpliwą zaletę ma mydło w kostce? Wykorzystasz je do samego końca, do najcieńszego paseczka, który Ci zostanie w mydelniczce 🙂

Do czego możesz używać mydła?

Nawet jeśli w pierwszej chwili pytanie to wydało ci się bez sensu, to zastanów się nad nim przez chwilę. Prawdopodobnie od razu pomyślisz o myciu rąk. Ale mydła z naszej oferty są świetne również do:

Jak widzisz, mydło w kostce to naprawdę super kosmetyk 🙂

Mydła w naszej ofercie

W naszej ofercie znajdziesz tylko naturalne, wysokiej jakości mydła odpowiednie dla skóry wrażliwej, a także dla dzieci czy alergików. Są tworzone metodą na zimno, z wyłącznie naturalnych składników, takich jak masło shea, oleju kokosowego, olejku ze słodkich migdałów czy winogron. Piękny zapach i wyjątkowe właściwości pielęgnacyjne zapewnia dodatek naturalnych olejków.

A może ciekawi cię, dlatego mydło jest takie skuteczne? Przeczytaj artykuł! Kliknij tutaj albo w obrazek poniżej.

Skuteczna dezynfekcja: Dlaczego mydło, alkohol i woda utleniona działają?