Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Kwas hialuronowy – twój urodowy sprzymierzeniec

Hialuron, czyli kwas hialuronowy, jest niezwykłym składnikiem twojej skóry (jako hialuronian sodu). To on odpowiada za utrzymywanie właściwego poziomu jej nawilżenia. W tej dziedzinie jest on prawdziwym gigantem. Jedna cząsteczka kwasu hialuronowego jest w stanie zatrzymać aż 250 cząsteczek wody!

Codziennie tracisz około 30% tego cennego związku. Dopóki skóra jest młoda, „nadąża” z uzupełnianiem jego braków. Jednak z wiekiem jest jej coraz trudniej… Gdy poziom hialuronianu spada, ulegają zniszczeniu włókna kolagenowe. Przez to skóra traci jędrność, pojawiają się zmarszczki, a problemy z poziomem nawilżenia są coraz większe.

Produkty zawierające hialuron w ofercie Techlandlab

Ratunkiem dla urody okazuje się uzupełnianie niedoborów kwasu hialuronowego. Możesz go dostarczyć skórze na przykład w postaci kremu czy serum.

Hialuron, który ci oferujemy, jest w 100% czysty i naturalny. W naszym sklepie znajdziesz zarówno kwas hialuronowy bez dodatków, jak i trzy rodzaje serum, wzbogacone różnymi składnikami.

Jak możesz zastosować produkty z kwasem hialuronowym?

Bardzo dobre efekty osiągniesz, stosując je samodzielnie. Na pewno zauważysz znaczną poprawę nawilżenia skóry, zwiększenie jej elastyczności i redukcję zmarszczek. Ponadto wspomożesz naturalne procesy regeneracji, a krostki i przebarwienia znikną!

Kwas hialuronowy możesz dodać do własnoręcznie zrobionego kremu albo maseczki nawilżającej (przepis znajdziesz w tym artykule, w śródtytule o białej glince). Będzie również świetną bazą dla różnych składników olejowych, na przykład maceratów.

Promocja!
Original price was: 58.90 zł.Current price is: 53.00 zł.