Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Olejki kosmetyczne naturalne oferowane przez Techlandlab

Olejki kosmetyczne dostępne na Techlandlab to jedna z pomniejszych kategorii naszego sklepu internetowego. Oferowane w tej kategorii produkty przeznaczone są do użytku zewnętrznego: do twarzy, włosów, paznokci oraz skóry. Sprzedawane produkty są w 100% naturalne, przeznaczone do bezpośredniej aplikacji na skórę oraz jako dodatki do innych produktów.

Oleje naturalne w sklepie Techlandlab wykazują działanie regenerujące, ujędrniające, wzmacniające oraz lecznicze. Każdy produkt posiada opis, zastosowanie oraz informacje na temat sposobu przechowywania i składu. Artykuły sprzedawane są detalicznie, w butelkach z tworzywa sztucznego.

Oleje kosmetyczne ze słodkich migdałów

Sprzedawany przez nas olej ze słodkich migdałów doskonale sprawdzi się jako preparat do oczyszczania skóry, demakijażu, a nawet oczyszczania porów i głębokich zanieczyszczeń skóry. Wyrób wykazuje działanie ujędrniające, zapobiega rozstępom oraz łagodzi podrażnienia i oparzenia słoneczne.

Olejki kosmetyczne do twarzy na bazie słodkich migdałów sprawdzą się także idealnie jako odżywka do włosów. Dzięki swojemu działaniu, produkt wzmacnia cebulkę i strukturę włosa, zapobiega łamliwości oraz przetłuszczaniu. Dostępny w naszym sklepie internetowym olej ze słodkich migdałów sprzedawany jest detalicznie, w 100 i 500 ml pojemnikach z tworzywa sztucznego.

Olejki naturalne z miodli indyjskiej

Oferowany przez nas Olej z miodli indyjskiej znany jest także pod nazwą Neem. Ten w 100% naturalny olej pozyskiwany jest z drzewa – miodli indyjskiej, w procesie tłoczenia na zimno. Olejek z miodli indyjskiej charakteryzuje się szerokim zastosowaniem:

  • W leczeniu chorób skóry;
  • Jako produkt łagodzący podrażnienia;
  • Podczas walki z łupieżem;
  • Łagodzący objawy świerzbu, wrzodów i czyraków;
  • Jako środek odstraszający owady.

Tak szeroki zakres zastosowań możliwy jest ze względu na skład tego produktu. Olejek Neem bogaty jest w kwasy tłuszczowe, witaminy i substancje, które wyróżniają się łatwym przyswajaniem przez skórę. Sprzedawany w naszym sklepie, produkt dostępny jest w butelkach z tworzywa sztucznego o pojemności 100 lub 500 mililitrów.

Oleje naturalne z pestek malin

Kolejnym w 100% naturalnym olejem dostępnym w Techlandlab jest olejek z pestek malin. Również i w tym przypadku produkt pozyskiwany jest w procesie tłoczenia na zimno oraz nie jest rafinowany. Olej ten znany jest z jego działań łagodzących, regenerujących oraz antyoksydacyjnych. Ze względu na swoje działanie, wyrób polecany jest osobom o suchej, zniszczonej cerze, skłonnej do podrażnień. Olej z pestek winogron sprzedawany jest w butelkach z tworzywa sztucznego o pojemności 15 mililitrów.

Olej rycynowy kosmetyczny rafinowany

Ostatnim produktem oferowanym w kategorii oleje kosmetyczne jest olej rycynowy, rafinowany. Oleje kosmetyczne, rycynowe pozyskiwane są z nasion rącznika pospolitego oraz wykazują działania przeciwzmarszczkowe, dezynfekujące oraz stymulujące wzrost włosów. Oferowany przez Techlandlab olej rycynowy sprzedawany jest w butelkach z tworzywa sztucznego o pojemności 100 lub 500 mililitrów.