Opakowania kosmetyczne i pojemniki oferowane przez Techlandlab

Oprócz internetowej sprzedaży produktów i surowców kosmetycznych oraz chemicznych, Techlandlab specjalizuje się także w sprzedaży detalicznej opakowania na kosmetyki. Dostępne za pośrednictwem naszej strony Internetowej produkty charakteryzują się szerokim wachlarzem dostępnych gabarytów, kształtów oraz zastosowań.

Oferowane przez nas kanistry wyprodukowane są najwyższej jakości polietylenu HDPE, a buteleczki na liquid – szkła. Biorąc pod uwagę kanistry, dostępne są one w kolorze białym, transparentnym oraz wraz z uszczelnianym korkiem o kolorze zielonym. Sprzedawane przez nas produkty posiadają pojemność od 50 ml do nawet 5 litrów oraz dostępne są w pakietach od 1 do 10 sztuk.

Kanistry polietylenowe HDPE

Dostępne w Techlandlab kanistry charakteryzują się wysoką jakością wykonania przy jednocześnie niskiej wadze. Wykorzystany do ich produkcji polietylen HDPE wyróżnia się dużą gęstością oraz otrzymywany jest przez polimeryzację niskociśnieniową. Dzięki swojej strukturze, ten rodzaj tworzywa sztucznego jest zdecydowanie twardszy niż PE-LD, posiada wyższą wytrzymałość na temperatury oraz odporność chemiczną. Temperatura topnienia sprzedawanych za pośrednictwem naszego sklepu kanistrów wynosi aż 125 stopni Celsjusza oraz wykazują one podwyższoną barierowość gazów w stosunku do konkurencyjnych polimerów.

Biorąc pod uwagę powyższe właściwości, Kanistry polietylenowe HDPE umożliwiają przechowywanie praktycznie każdego rodzaju płynu i nie tylko. Co więcej, dzięki wykorzystaniu krążkowej uszczelki z polietylenu spienionego zawartość pojemnika będzie zawsze szczelnie zamknięta. Oferowane przez nas kanistry dostępne są w kształcie cylindrycznym oraz tradycyjnym z uchwytem górnym, o wymiarze 190x133x286.

Buteleczki plastikowe i ze szkła dostępne w Techlandlab

Udając się do sekcji pojemników naszej strony internetowej zakupić będą mogli Państwo także pojemniki na kosmetyki w dwóch kolorach: niebieskim i brązowym. Dzięki wykorzystaniu szkła, pusta buteleczka z atomizerem posiada szereg zalet:

  • Skład. W odróżnieniu od tworzywa sztucznego, szkło nie zawiera szkodliwych chemikaliów, jak np. BPA, PVC lub poliwęglanów. Dzięki temu buteleczka wykonana ze szkła nadaje się do zastosowań tego wymagających;
  • Środowisko. Szkło może zostać poddane ciągłemu recyklingowi oraz nie traci integralności;
  • Możliwość ponownego wykorzystania. Szklane butelki mogą zostać ponownie wykorzystane oraz nie są narażone w takim stopniu na zmęczenie materiału, co butelki z tworzywa sztucznego. Wpisuje się to dobrze w naszą filozofię “Zero Waste”, o której możecie Państwo poczytać na naszej stronie internetowej.

Oferowane przez nas butelki na kosmetyki sprzedawane są pojedynczo, a kanistry – w pakietach. Dzięki dość niskiej wadze, koszt dostawy tego typu produktów nie będzie aż tak znaczący, jak w przypadku innych towarów. Gorąco zachęcamy także do zapoznania się z sekcją aktualnych promocji Techlandlab, a w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta Techlandlab.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.