Czy chcesz zadbać o delikatną skórę swojego maluszka już od pierwszego dnia, gdy pojawi się w twoim domu? W takim razie poznaj niezwykłą serię naturalnych kosmetyków dla dzieci Trele Morele!

Kosmetyki naturalne dla dzieci – Trele Morele

Kosmetyki naturalne muszę spełniać bardzo wysokie wymagania. A kosmetyki dla dzieci muszą spełniać wymagania… kosmiczne! Tak wysoko bowiem – aż do kosmosu – sięga matczyna czy ojcowska miłość. Prawda?

Dlatego składniki serii dla dzieci Trele Morele są certyfikowane przez ECOCERT/COSMOS.

W naszym sklepie znajdziesz:

  • Ochronny krem pod pieluszkę. Idealny do ochrony wrażliwej skóry twojego malucha, która może uleć podrażnieniu przez mokrą pieluszkę. Oprócz cennego, organicznego masła shea, zawiera cynk, odżywcze oleje roślinne (z pestek moreli, arganowy, lniany), łagodzący pantenol i nawilżający aloes. Odparzeniom mówimy NIE!
  • Żel do ciała i włosów. To łagodny produkt myjący dla dzieci oparty na składnikach z orzecha kokosowego. Kremowa, przyjemna w dotyku piana sprawi, że nie tylko chętnie wykąpiesz z jego użyciem maluszka… W końcu zaczniesz go podkradać swojemu dzieciaczkowi 🙂 Ale ciii… Nikt się nie dowie 🙂
  • Łagodzący krem do twarzy i ciała. Jego bazą są organiczne olejki roślinne – morelowy, lniany, oliwa z oliwek i masło shea. Krem stosowany dwa razy dziennie (rano i wieczorem) sprawi, że młodziutka skóra twojego dziecka będzie jedwabista i wyjątkowo zadbana. Idealna do przytulania i całowania. 🙂

Kosmetyki dla dzieci od pierwszego dnia życia

Z całą pewnością chcesz otoczyć niemowlaka czułą, troskliwą opieką. Codzienna kąpiel to chwile, które budują więź miedzy tobą a maluszkiem.

Dlatego zadbaj o to, żeby te chwile były pięknie pachnące, delikatne i wyjątkowe. To będą przecież wspomnienia na całe życie – więc warto w nie inwestować. Tak, żeby podrażnienia skóry czy piana piekąca w oczy ich nie zepsuła!

Uśmiech twojego dziecka podczas codziennej kąpieli to coś, co zapamiętasz przez całe życie.
Nie znaleziono produktów, których szukasz.